O CARMEXIE

W 1937 roku Alfred Woelbing opracował unikatową formułę balsamu do ust zawierającą starannie dobraną mieszankę kojącej kamfory, masła z nasion kakaowca i mentolu odpowiedzialnego za znane fanom balsamu mrowienie.

Rodzinna firma Carmex Labs stała się znaną i cenioną międzynarodową marką. Co godzinę, na całym świecie, sprzedaje się prawie 11 000 szt. słoiczków, tubek i sztyftów. Niezmiennie od 21 lat Carmex to najczęściej polecany przez farmaceutów w USA balsam do ust.

Jak działa Carmex?

01

Unikalny zestaw
składników

Wraz z naturalnymi substancjami nawilżającymi, takimi jak masło kakaowe i lanolina. Nadają one ustom zdrowy wygląd dzięki utrzymywaniu odpowiedniego poziomu nawilżenia, co zapobiega ich wysuszaniu i pękaniu.

02

Doskonałe nawilżenie
i odżywienie ust

Przy regularnym stosowaniu zjawisko spierzchniętych ust po prostu nie występuje!

03

Kamfora i mentol

Powodują efekt chłodzenia i czasem delikatnego mrowienia, przynoszą ulgę podrażnionym, mocno popękanym ustom, nadają im zdrowy i zadbany wygląd. Efekt mrowienia powoduje wrażenie delikatnego powiększenia ust.

04

Bądź pogodoodporna!

Dzięki filtrowi UV Carmex to świetny wybór w słoneczne dni, a dzięki swojej konsystencji jest niezwykle skuteczny także w mroźną i wietrzną pogodę.

05

Carmex łagodzi
objawy opryszczki

Koi i wspomaga gojenie spierzchniętych ust, a także delikatnie powiększa usta!

06

Carmex to także
doskonała baza pod
makijaż ust!

Sprawia, że pomadka utrzymuje się na nich dłużej.